مرجع هواداران فانتزی ، علمی تخیلی و ژانر وحشت
طرفداران فانتزی
ورود
شناسه‌ی کاربری:

رمزعبور:

ورود خودکار

واژه رمز را فراموش کرده‌اید؟

عضو شوید
منوی اصلی
افراد آنلاین
4 کاربر آن‌لاين است (1 کاربر در حال مشاهده‌ی سایت ایفای نقش)

عضو: 1
مهمان: 3

daughter.of.moon, بیشتر...
تابلوی امتیازات
برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید.

امتیازات نهایی :

خون آشامان : 0 امتیاز

گرگینه ها : 0 امتیاز

جادوگران : 0 امتیاز

آخرین بحث های انجمن ایفای نقش
انجمن موضوع پاسخ ها بازدید ها آخرین پیام
بازار اطلاعیه های ایفای نقش!!!!!(همه حتماً بخوانند)!!!!!!!    [1][2] 42 4125 ۱۳۹۱/۱۰/۱ ۱۳:۴۳ Mʀ.Gᴀᴛsʙʏ
انجمن خصوصی اعضای ایفای نقش توضیحی در مورد ایفای نقش جدید! 0 1254 ۱۳۹۱/۹/۲۷ ۱۹:۴۸ CPU
غنائم جنگی!
غنائم جنگی! به کالا ها و مواردی می گویند کی طی تاخت و تاز سه گروه بدست آمده اند. از این نعمت های بی پایان می شود در مبادلات کالا و ... { بدون هیچ محدودیتی استفاده کرد } غنائم جنگی به عنوان پولی واحد برای هر سه گروه شناخته می شود.
موجودات شب و کیمیاگران در جستجوی سعادت ، طی جنگ هایشان می توانند غنائمی را بدست آورند که هیچ کس تا به حال ندیده . هم چنین غنائم جنگی به عنوان دسمتزد موجودات این دنیا برای انجام کاری حساب می شود.

با غنائم جنگی می شود از شیر مرغ تا جان آدمیزاد خرید. پس درنگ نکنید! جنگ خود را برای بدست آوردن آن ها شروع کنید.

غنائم جنگی شامل :

اولاکیوم ( سکه ی برنز ) = واحد رسمی پول !

سیسیلیوم ( سکه ی نقره ) = برابر با 10 اولاکیوم

برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید. کینشینیوم = برابر با 100 اولاکیوم

برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید. بلادیوم ( سنگ خونی ) = 100 سکه ی طلا

برای دیدن تصویر اصلی در صفحه جدید کلیک کنید. فریکیوم ( زمرد گرانبها ) = 10 بلادیوم!

معجون حقیقت: حقیقت وجودی شما چیست؟ آیا شما واقعا خون آشام یا گرگینه اید؟ و یا جادوگری بودید که تظاهر می کرده موجود شب است؟ با این معجون حقیقت را پیدا کنید و آن را سفت بچسبید. ( معجونی که گروه شما را عوض می کند )

غنائم ویژه عبارتند از:

نشان میثریل: یادگاری از فرهنگ و گوهر وجودی یک نژاد!
( اهدایی با شرایط خاص )

نشان شفق : آینده ای درخشان و خوب! نشانی که می شود به آن افتخار کرد.
( اهدایی با شرایط خاص )

نشان اژدها : برتری نظامی و ... یک گروه بر گروه دیگری
( اهدایی با شرایط خاص )

پرچم شیر و خورشید نشان: فاتح میادین نبرد! پیروز میدان.
( اهدایی در صورتی که گروهی برتر کامل بر تمام گروه های دیگر داشته باشد )

نکات :

- اعضای ایفای نقش ، می توانند با دریافت و یا اهدای غنائم جنگی ، کالا های خاصی را بخرند که ویژگی های منحصر به فردی را به آن ها می دهد.

-: به عنوان پاداش ، بیشتر مواقع در صورت لیاقت داشتن ، به کاربران غنائم جنگی داده می شود

- غنائم جنگی در صورت صلاح دانستن داور ، به جنگنده ها داده می شود.

- در هر جنگ بزرگ و مسابقات ، امکان دارد تا هر یک از کاربران به غنائم بزرگی دست پیدا کنند.

- در صورت خلاف و یا تخطی ، از دارایی های شخص خلاف کننده کم می شود .

- به اعضای پر کار و پر فعالیت و خوب ایفای نقش و هم چنین ناظران و مدیران نیز در صورت فعالیت خوب و یا مفید بودن غنائم تعلق می گیرد.

آخرین اهدا :

جنگی صورت نگرفته و هنوز غنائم ناشناخته ی زیادی وجود دارد.
صفحه اصلی انجمن ها
   بازار
     اطلاعیه های ایفای نقش!!!!!(همه حتماً بخوانند)!!!!!!!
ثبت پست

شاخه‌ای | اول تازه‌ها موضوع قبلی | موضوع بعدی | پایین
نویسنده پیام مبحث
تورن
نوشته شده در: ۱۳۹۱/۹/۲ ۱۰:۳۵
طرفدار فانتزی سطح دوم
شرکت شده: ۱۳۹۰/۲/۱۱
از: قلعه خوناشامان
پیام ها: 130
اطلاعیه های ایفای نقش!!!!!(همه حتماً بخوانند)!!!!!!!
درود
خب اومدم اطلاع بدم ایفای نقش قراره کاملاً دگرگون بشه و یک ایفای نقش جدید روی کار بیاد به همین دلیل تمامی تاپیک های خصوصی و عمومی به بایگانی منتقل خواهند شد و تاپیک های مورد نیاز بعد از تغییرات دوباره به انجمن های گروه ها انتقال داده میشوند پس لطفا مدتی صبر کنید تا تغییرات جدید انجام شوند به زبان ساده ایفا برای مدتی در دست ساخت میباشد پس نه تاپیکی زده بشه و نه رولی اگر سوالی هست در همینجا مطرح کنید
متشکر

----------------
WE ARE BACK !!

ادموند
نوشته شده در: ۱۳۹۱/۹/۲ ۱۹:۳۱
طرفدار فانتزی سطح سوم
شرکت شده: ۱۳۹۱/۱/۱۹
از: از اونجا که نارنیایی نی انداخت!
پیام ها: 320
Re: اطلاعیه های ایفای نقش!!!!!(همه حتماً بخوانند)!!!!!!!
میدونم اسپم میزنم و اینا....
اما میخوام بدونم الان ما ها چه خاکی تو سرمون بریزیم؟
چقدر درست کردن ایفا طول میکشه؟

----------------
Why be a King when you'd be a God?
WHATEVER YOU SAY I AM
EminEm

بلادونا
نوشته شده در: ۱۳۹۱/۹/۲ ۲۰:۳۵
طرفدار فانتزی سطح سوم
شرکت شده: ۱۳۸۸/۱۲/۱۵
از: آردا
پیام ها: 476
ای داد بیداد...

ایفا هم رفت پیش انجمن ها...

خدا به خیر بگذرونه...

تعطیلی پشت تعطیلی...

امیدوارم این یکی مثل انجمن ها نباشه...

فکر میکنم لازم بود تورن عزیز...

راستی این کار پیرو آغاز راند جدیده دیگه نه؟ یا اینکه به اون مربوط نمیشه و همینطوری یه هرس کردن اساسیه؟

در هر صورت موفق باشید.

----------------
آخر بچه های بدشانس و خوندم...
دلم میخواد اسنیکت و جرواجر بدم!
کسی فهمید چی به چیه به منم بگه...
دارم دیوانه میشم!!

farron
نوشته شده در: ۱۳۹۱/۹/۲ ۲۳:۳۴
طرفدار فانتزی سطح سوم
شرکت شده: ۱۳۹۱/۱/۶
از: جایی که بتونم از عده ای دور باشم
پیام ها: 493
سلام و درود

می دونم عجولانه شد ولی خواستم برنده رو اعلام کنم و به سوالات دوستان هم پاسخ بدم.

همون طور که می دونین ما توی ایفا سه تا گروه داریم و من می خوام با اعلام امتیازها برنده رو اعلام کنم.

جادوگران

مجبور شدم چندتا از امتیاز شما کم کنم چون چهار پنج تا از پست های شما توی تاپیک هاتون رول نبودن و فقط اومده بودین و خواسته بودین یکی رول بزنه.

ازتون فقط دو امتیاز کم کردم.

خون اشام ها

از خون اشام ها هم شش امتیاز کم کردم چون اونا هم همین مشکلات جادوگر هارو داشتن.
چند نفر اومده بودن رزرو کرده بودن اما اون پستشون رو ویرایش نکرده بودن و یه پست دیگه زده بودن و این رول حساب نمی شه و مجبور بودم کم کنم.

گرگینه ها

از گرگینه ها امتیازی کم نشده و امتیاز خودشون داده شده.
اما اونا هم لطفا دقت کنن چون پست هایی که زده بودن چندتاشون قابل قبول نبودن(البته اون پست ها مال خیلی وقت پیش بودن)

فکر کنم از روی امتیاز ها برنده مشخص شده نه؟

این بار برنده خون اشام ها بودن
امیدوارم فعالیت توی ایفای جدید و راند بعدی بیشتر و بهتر بشه.

این از برنده و امتیاز ها حالا بریم سر سوالات اعضای عزیز

نقل قول:
راستی این کار پیرو آغاز راند جدیده دیگه نه؟ یا اینکه به اون مربوط نمیشه و همینطوری یه هرس کردن اساسیه؟

در این مورد باید بگم که خیلی وقته می خوایم ایفا بهتر و بزرگتر بشه ولی چون هنوز تاپیک های نیمه تمامی داشتیم و هنوز برای تغییر دادن اماده نبودیم نمی تونستیم این کارو بکنیم ولی الان اماده هستیم.

به راند جدید هم مربوط می شه هم نمی شه.
چون حتما لازم نبود با شروع شدن راند جدید ایفای جدید هم شروع بشه ولی شروع کردیم و امیدوارم ایفای خوبی از اب در بیاد.

نقل قول:
اما میخوام بدونم الان ما ها چه خاکی تو سرمون بریزیم؟
چقدر درست کردن ایفا طول میکشه؟

زیاد طول نمی کشه و مثل انجمن ها روزهای زیادی بسته نمی مونه به زودی می تونین فعالیت رو شروع کنین.

از اعضای جدید و قدیم خواهش هایی دارم.

اعضای جدید که وارد ایفا شدن لطف کنن فعالیت رو با به راه افتادن ایفا شروع کنن.پس چرا عضو شدین؟همین جوری؟

اعضای قدیمی همین طوری به فعالیت خودتون ادامه بدین تا یک ایفای عالی و فعال داشته باشیم.
اعضای جدید رو به رول زدن تشویق کنین و خودتون هم در بالا رفتن فعالیت ایفا کمک کنین.

امیدوارم با شروع فعالیت ایفا،فعالیت های چشم گیری رو از همتون ببینیم.

باتشکر
فرن

بندم در ادامه توضيحات فرن عزيز ميگم اين تغييرات حداكثر يك يا دوروز طول خواهد كشيد
متشكر

----------------

just keep them there
i am the winner

باردا
نوشته شده در: ۱۳۹۱/۹/۳ ۱۷:۰۸
مدیر
شرکت شده: ۱۳۸۸/۹/۳
از: 暗殺者
پیام ها: 694
یه معذرت خواهی از دوستان می کنم به دلیل این که ایفای نقش قراراه به کل تغیر کنه و به ایفای نقشی بهتر تبدیل بشه. و یه درخواست دارم اونم اینه که با شروع ایفای نقش جدید ، لطفا فعالیت های خودتون رو کنید و یا اون رو بالا ببرید. هر چقدرم که ایفای نقش بکر و اساسی باشه نیاز مند فعالیت شماست.
گروه های متنوعی ایجاد شدند و شما آزادید توی هر گروه ، با هر شخصیت و کلاس و کاری عضو بشید. فقط موقع عضویت به فرم ثبت نام توجه کنید.

ایفای نقش جدید هم حداکثر تا آخر امروز راه می افته. همون طور که می دونید سیستم سایت خیلی قدیمیه و من این همه مدت معطل این شدم که دسترسی هام رو به ایفای نقش درست کنم و بتونم انجمن ها رو ویرایش کنم ولی هنوز موقع ویرایششون برای من ارور می ده .

توافق ما هم امروزه ! پس امروز منتظر ایفای نقش جدید باشید

----------------
When a Taboo is done , No One can Stop The Begining Of The Chains

ارباب.مغزها
نوشته شده در: ۱۳۹۱/۹/۴ ۱۱:۰۷
بهترین نویسنده ایفای نقش
شرکت شده: ۱۳۸۸/۵/۲۹
از:
پیام ها: 212
سلام!

اول از همه می خواستم از مدیرهای جدید به خاطر زحمات بسیارشون تشکر کنم. خیلی خوشحالم که می بینم شما این قدر به ایفای اهمیت داده اید و این قدر فعال هستید. امیدوارم که بتونیم در کنار همدیگه ایفای جدید رو حتی پربارتر و بهتر از قبل راه اندازی کنیم و در پیشرفت فانتزی نویسی ایران سهمی داشته باشیم!

دوستان عزیز، اومده ام یه پیشنهاد بدم. من از وقتی که یادمه مسئله امتیاز دهی به گروه ها، معضلی بزرگ بوده. من تا الان توی چند دوره انتخابات، شرکت داشته ام و بعد از این دوره ها، می تونم با اطمینان بگم که ایده ای که الان میخوام پینهاد کنم، تأثیر گذاره.

من معتقدم که این امتیازی که به گروه ها دادین، کافی نیست. انتخابات ایفا، یه اتفاق مهمه. نتیجه چنین اتفاق مهمی نباید این قدر ساده باشه. اگر دقت کرده باشید، در همه انتخابات بزرگ، چه در زمینه های علمی مثل جوایز نوبل، و چه در زمینه های هنری مثل جوایز اوسکار، همیشه چندین زمینه ی رقابتی وجود داره. برای رساندن منظورم، جوایز اوسکار رو بررسی می کنم. توی این مراسم، میان یه فیلم رو از زوایای مختلف بررسی می کنن و میبینن توی کدوم زمینه ها برجسته است. یه فیلم بهترین بازیگر رو داره، یه فیلم بهترین کارگردان رو، یه فیلم بهترین فیلم نامه رو و...

ما هم باید کاری مشابه این رو انجام بدیم. یعنی این که، توی همین قلعه ی نوتاش، یک تاپیک جداگانه بزنیم به اسم "کتیبه افتخارات". (البته باید خوتون یه اسم بهتر براش پیدا کنید.) توی این تاپیک، یه لیستی درست می کنیم از تمامی انتخابات انجام شده و میگیم که توی هر دوره انتخابات، هر کدوم از گروه ها چه افتخاراتی کسب کرده. چند تا از مواردی که میشه توی این لیست ذکر کرد، این ها هستن:

1- تعداد رول های زده شده در تاپیک های عمومی (برنده ی نشان گروه ...... با ..... رول)

2- تعداد رول های زده شده در تاپیک های خصوصی (برنده ی نشان گروه ...... با ..... رول)

3- تعداد اعضای شرکت کننده در رول زنی (برنده ی نشان گروه ...... با ..... عضو)

4- بهترین عنصر ترس/ هیجان در بین گروه ها (برنده ی نشان گروه ......)

5- بهترین عنصر تخیل در بین گروه ها (برنده ی نشان گروه ......)

6- بهترین عنصر طنز در بین گروه ها (برنده ی نشان گروه ......)

7- بهترین عنصر تراژدی در بین گروه ها (برنده ی نشان گروه ......)

8- بهترین ایده ی تاپیک (برنده ی نشان گروه ...... به خاطر تاپیک ......)

9- بیشترین مشارکت در یک تاپیک: (برنده ی نشان گروه ...... به خاطر تاپیک ......)

10- بهترین هم بستگی رول ها در یک تاپیک (برنده ی نشان گروه ...... به خاطر تاپیک ......)

11- جوایز فردی (برنده ی نشان، شخص..... از گروه ......)

البته مورد آخر، خودش میتونه شامل چندین قسمت باشه...

میدونم که چیزی که دارم پیشنهاد می کنم کار مدیرها، رو سخت می کنه ولی من خیلی وقته که توی ایفا هستم. هم نتیجه عمل کردن به این ایده رو دیده ام و هم نتیجه عمل نکردن بهش رو... الان با اطمینان میگم عمل کردن به این ایده خیلی پرسودتره از عمل نکردن بهش. میدونم الان سرتون شلوغه و دارید روی راه اندازی ایفای جدید کار می کنید. ولی اگر نظر من رو میخواید اعلام نتایج رد تا یه هفته بعد از راه اندازی ایفای جدید عقب بندازید. ولی این تقسیم بندی رو انجام بدید.

----------------
Master-Mind

تورن
نوشته شده در: ۱۳۹۱/۹/۴ ۱۲:۱۸
طرفدار فانتزی سطح دوم
درود
خب مستر مایند عزیز خوبه که دوستان عزیزی مانند شمارو اینجا داریم،پیشنهاد های شما جداً همیشه یکی از بهترین هاست
خب انگار از امتیازات داده شده کمی دل خورین،البته نمیدونم چرا ؟
خب بگذریم،درمورد ایده تون موافقم،میتونه ایده خوبی باشه
اما در مورد اینکه بخوایم این دوره اجراش کنیم به نظرم کار خوبی نیست،اینجوری هم به نظرم یکم فرن عزیز که زحمت امتیاز هارو کشیدن ناراحت میشن و هم اینکه کار ما یکم نه بلکه به شدت سخت میشه مخصوصاً تو این موقعیت حساس که شدیداً سرمون شلوغه، فقط به عنوان چندتا از مشکلاتی که برامون پیش اومده باید بگم گوشی من رو زدن و من نتم به شدت کم شده چون اکثراً با گوشی میومدم،امتحانات مدارس شروع شده و همه درگیرن، داریم ایفای جدید رو راه اندازی میکنیم و این هم به شدت کار و تلاش میخواد، پس اگه بشه بزاریم برای دوره های بعدی
و در آخر میخوام بپرسم به چه چیزی در امتیاز دهی های جدید اعتراض دارید؟
متشکر
تورن شاه

----------------
WE ARE BACK !!

ارباب.مغزها
نوشته شده در: ۱۳۹۱/۹/۵ ۲:۳۳
بهترین نویسنده ایفای نقش
شرکت شده: ۱۳۸۸/۵/۲۹
از:
پیام ها: 212
سلام!

تورن عزیز! اول از همه خسته نباشید عرض می کنم خدمت شما و دیگر عزیزانی که دارن برای راه اندازی ایفای جدید زحمت می کشن. در ثانی، امیدوارم که دزد گوشیتون پیدا بشه و گوشی بهتون برگرده. ثالثاً:

نقل قول:
انگار از امتیازات داده شده کمی دل خورین،البته نمیدونم چرا ؟

من هر چقدر متن پستی رو که زده ام، می خونم، نمی فهمم چی باعث شده شما از نوشته ام چنین برداشتی بکنی. شاید چون یه چند مدتی از نویسندگی فاصله گرفته ام، قدرت بیانم رو از دست داده ام و نمی تونم درست منظورم رو منتقل کنم. احتمالاً همین اتفاق افتاده، چون من یادم نمیاد آخرین باری که مخاطبم از نوشته ام برداشت اشتباه کرده، کی بوده. شما این ضعف موقتی رو که در قلم من نمایان شده، ببخش!

متأسفانه من و شما با وجود فعالیت مشترک در سایت، کمتر با هم تعامل داشته ایم و شما درست با اخلاقیات من آشنا نیستی. دوست من، هر کس به امتیاز دهی اعتراض بکنه، من یکی اعتراض نمی کنم. نمی دونم چقدر با پست هایی که من در جاهای مختلف سایت زده ام، برخورد کرده ای. ولی بهت قول میدم که هر چقدر هم بگردی، نمی بینی من جایی بیام و یه ناظر رو این جوری زیر سئوال ببرم. چه برسه به یه مدیر!...

من از قبل از راه اندازی این سایت، با وبمستر های سایت همکلاسی و رفیق بودم. وقتی سایت راه اندازی شد، سایت دوستم بود. با جون و دل برای پیشرفتش کار کردم. بعد از اون هم با چشم دیدم که این سایت میتونه چه نقش بزرگی در پیشرفت فانتزی نویسی داشته باشه. در نتیجه اهمیتش پیش من دو چندان شد. این رو داشته باش تا پاراگراف بعدی!...

اگر دقت بکنی می بینی من کلاً 273 تا پست دارم. (وقتی این پست زده بشه، میشه 274 تا) ولی توی سایت هیچ عضوی قدیمی تر از من پیدا نمی کنی. چرا من این قدر تعداد پست هام کمه؟

چون من همون طوری که گفته ام، سایت برام خیلی مهمه. من برای پیشرفت سایت فعالیت می کنم نه برای پیشرفت تعداد پست های خودم یا کسب احترام میان اعضا...

همه این حرف ها رو زدم تا بگم که چقدر برداشتی که از حرف من کردی، اشتباه بوده. من به امتیازهای داده شده، اعتراضی ندارم. چون اولاً به نظرم عادلانه و به جا میان. در ثانی من اگر در هر جایی از سایت به چیزی اعتراض داشته باشم، به هیچ وجه در قدم اول، توی یه تاپیک عمومی حرمت مدیر مربوطه رو زیر پا نمیذارم. بلکه میرم و مستقیم با خود شخص مسئول صحبت می کنم.

بگذریم... مطمئنم بعد از این توضیحات متوجه شده ای که قصد من از پست زدن رو اشتباه برداشت کرده ای.

برگردیم سر ایده ای که در مورد انتخابات داده ام. ببینید، من شرایط شما رو درک می کنم. خود من هم وضعیتم مثل شماست. میدونم که چقدر دارید تلاش می کنید که هم به زندگی روزمره تون برسید و هم به ایفا سر و سامان بدید. کاملاً اوضاعتون رو درک می کنم. دوست هم ندارم به کارتون اضافه بکنم. ولی باور کنید که پیشنهاد من به زحمتش می ارزه. از طرفی من توی پست خودم هم گفته ام که این کار رو میشه به تعویق انداخت. یعنی میشه تا یه مدتی بعد از راه اندازی ایفای نقش جدید، روی اون موارد کار کرد و بعداً اعلامشون کرد.

من میگم بذارید وقتی که ایفای جدید راه اندازی شد، بررسی هاتون رو انجام بدید که می رسین برای این سری انتخابات لیست رو بذارین یا نه!... اگر برسین تا آخر آذر ماه چنین لیستی رو تهیه بکنید، باز هم میشه لیست رو گذاشت. ولی اگر می بینید که فرصت نمی کنید تا آخر آذر مهیاش کنید، باید به قول تورن، بذاریمش برای دور بعدی انتخابات.

این پیشنهاد رو من از روی میل قلبیم برای پیشرفت ایفای نقش داده ام. هم یه تشویقه برای اعضای فعال و هم یه محرکه برای اعضای جدید و اعضایی که کمتر فعالیت داشته اند. نمی خوام مثل بازاری ها تبلیغ ایده ام رو بکنم. به خاطر همین از مزیت هاش نمیگم. انتخاب رو هم میذارم به عهده ی خودتون. هر انتخابی هم بکنید، من کاملاً قبول خواهم داشت. چون می دونم شما هم مثل من برای پیشرفت سایت فعالیت می کنید.

موفق و سربلند باشید
Master-Mind

----------------
Master-Mind

تورن
نوشته شده در: ۱۳۹۱/۹/۵ ۹:۳۱
طرفدار فانتزی سطح دوم
درود دوباره
خب مستر مایند عزیز من هم مطمئنم شما چنین کسی نیستین که بخواین مدیری رو زیر سوال ببرین
فقط این جملتون یکم من رو به شک انداخت:

نقل قول:
من معتقدم که این امتیازی که به گروه ها دادین، کافی نیست.

در مورد اینکه برای این دوره دوباره امتیاز دهی رو به سبک جدید انجام بدیم هم نمیدونم چی بگم
این کار باعث میشه خیلی تحت فشار قرار بگیریم من و فارون اما خب حالا که واقعاً اینقدر مهم هست ،چشم ،من سعیمو میکنم،البته باید با فارون عزیز هم صحبت کنم و نظرشون رو بدونم
و مطمئن باشید در اینکه بنده برای شما احترام خاصی قائل هستم شکی نیست چون کاملاً میشه از پست ها و حرف هاتون فهمید شما هم به فکر سایت هستید نه به فکر افزایش پست
به هرحال از سوتفاهمی که پیش اومده عذر میخوام اما من هنوز معنی اون جمله رو نگرفتم.متشکر میشم یه توضیح بهم بدین
درمورد سوالی که ژوپیتر جان هم در یه تاپیک جدید مطرح کردن و من اجباراً تاپیک رو پاک کردم و باید اینجا جواب بدم باید بگم که راه اندازی ایفا جدید یکم کار میبره و دست ما نیست،ما هم مثل شما منتظر کار باردا هستیم.
باز هم از اینکه حرف هام ناراحتتون کرد عذر میخوام مستر مایند گرامی،شما یکی از نمونه های ایفا هستید ومن قصد توهین نداشتم،فقط چند روزه بدجوری داره از همه جهت بهم فشار میاد یکم کم تحمل شدم

----------------
WE ARE BACK !!

farron
نوشته شده در: ۱۳۹۱/۹/۵ ۱۶:۲۵
طرفدار فانتزی سطح سوم
می خوام نظر خودم رو هم در این باره بگم.

درمورد امتیازدهی ها واقعا شرمنده این بیشترین کاری بود که می تونستم انجام بدم چون هم نت ندارم و باید از نت گوشیم استفاده می کردم و بررسی کردن تک تک رول ها با گوشی خیلی سخته اما من یکی یکی بررسی کردم و اونایی که رول نبودن از امتیاز ها حذف کردم.

مشکل دیگه هم نبود وقت کافی بود.
همون طور که می دونین درس همه داره سنگین می شه و کم کم داریم به امتحانات دی ماه نزدیک می شیم.
درست و حسابی نتونستم امتیاز رو بدم ولی توی امتیازدهی بعدی حتما جبران می کنم.

اگر هم مشکلی دیدین حتما با من در میان بذارین من کسی نیستم که با انتقاد و ایراد گرفتن ناراحت بشم.امیدوارم با گذشت زمان بهتر منو بشناین.

کار هر مدیری افزایش دادن فعالیت هست و سعی می کنه با انجام وظایفش کارهارو بهتر و فعالیت رو بیشتر کنه پس باید باهم همکاری کنیم.

درمورد ایده ای که دادین واقعا ممنونم و می تونم بگم ایده ی عالی بود.این می تونه کمک کنه تا امتیاز دهی ها دقیق تر و بهتر انجام بشه.

اما همون طور که می دونین با این کار امتیازدهی ها مشکل تر و سخت تر می شه اما از طرفی هم دقیق تر و بهتر.
می دونم کار سختیه اما با اجازه ی تورن عزیز من اینو قبول می کنم و می خوام از این به بعد امتیازدهی هارو به این صورت انجام بدم.

درسته سخت می شه اما من حاضرم هرکاری برای بالا رفتن فعالیت ایفا و بهتر شدنش بکنم.

وقتی ایفای جدید از راه رسید و فعالیت دوباره شروع شد،این تاپیک رو می زنم و از این به بعد امتیازدهی ها به این صورت انجام می شه.

از مستر مایند عزیز هم به خاطر ایده ای که دادن ممنونم.
اگر کسی نظر دیگه ای درمورد ایفای جدید داره خوش حال می شیم اونو بدونیم.
امیدوارم ایفای فعال تر و بهتری داشته باشیم

باتشکر
فرن

----------------

just keep them there
i am the winner

Anayda.HunTer
نوشته شده در: ۱۳۹۱/۹/۵ ۲۲:۲۶
مدیر
شرکت شده: ۱۳۸۹/۷/۱۰
از: سرزمینی که نامش خوشبختی ست!
پیام ها: 1303
سلام به همگی :دی

وای خداوندایا! میثاق خان بـــــــــــزرگ؟؟ :دی جدا چشمام درست میبینه؟؟؟یعنی برگشتید؟؟؟

خیلی خیلی خیلی خوشحالم الان!اصلا شدید الان دلم می خواد ایفا راه بی افته!

خوب منم یکمی بگم؟

من درسته مدیر شدم ولی اصلا مفید نبودم تو این مدت و همشم زیر سر این مشلات عتیقه و عجیب و غریبمه شرمندم به خدا انقدر کم کار شدم.ولی تصمیم جدی گرفتم اوارم ریخت رو سرم ولی من پا برجا کمک کنم.

در مورد ایده امتیاز دهی محشر بود جناب بسی خوشحال شدیم.اگر قابل بدونید و قابل اعتماد باشم منم ازاین به بعد برای امتیاز دهی کمک می کنم.

و یه چیز دیگه

میگم تیم مدیریت ایفا باید شش نفری بشه چون گروه ها بیشتر میشن و کار سخت تر اینطوری واقعا غیر قابل کنترله مواق نیستید؟؟؟

بله بله میثاق جان یعنی الان من برای بردن بالای پستام خودمو به آب و آتش زدم؟؟؟ :دی(شوخی بودااااا)

----------------
مـــن با ســــرنوشـــــت می جــــــنگم!(متفاوت از قبل)

ShinodA
نوشته شده در: ۱۳۹۱/۹/۶ ۲۰:۴۱
طرفدار فانتزی سطح سوم
شرکت شده: ۱۳۹۰/۵/۲
از: New York
پیام ها: 258
سلام
خسته نباشيد.
ببخشيد اگه مي شه يه تاريخ حدودي براي راه اندازي ايفاي جديد بگيد.
با تشکر
EmmettCullen
نوشته شده در: ۱۳۹۱/۹/۷ ۱۵:۰۲
طرفدار فانتزی سطح سوم
شرکت شده: ۱۳۹۱/۲/۱۴
از: Uknown
پیام ها: 425
درود بر دوستان
من یک سوال داشتم از مدیران؟
کی قراره این ایفای جدید ما راه بی افته؟؟
خوب راستش دیگه فصل امتحانا تو راهه و دیگه اومدن به سایت جایز نیست!!!
اگه ممکنه زودتر ایفا رو راه بندازید که جا بی افتیم تا قبل امتحانا که بعدش بریم جلو...
البته این فقط یک پیشنهاد بود!

دوستان عزیز من یبار گفتم اما بازم تکرار میکنم،راه اندازی ایفای جدید دست ما نیست که بتونیم تاریخ دقیقی براش تایین کنیم
جناب ایچیماروگین (همون باردای خودمون)باید بیان و به این سوال که کی ایفا راه میفته پاسخ بدن پس لطفاً صبر کنین تا خود ایشون بیان و پاسختون رو بدن
متشکر
تورن شاه

----------------

Emmett Cullen The Blood Knight

Fire.Jackson
نوشته شده در: ۱۳۹۱/۹/۸ ۰:۱۵
طرفدار فانتزی سطح سوم
شرکت شده: ۱۳۹۰/۲/۱۷
از: جهنم شما..دنیای آدما!!
پیام ها: 284
ضمن عرض سلام و خسته نباشید یه همه ی دست اندر در کاران خوب ایفای نقش!...
دوستان من یه سوال داشتم..اگه به امید خدا ایفا راه افتاد دوباره همون تاپیکا هستن با رول هامون یه نه؟؟!!
مرسی و بازم خسته نباشید!

----------------
از خودم بدم میاد..حس میکنم آدم پستی هستم...از کنکور نفرت دارم...امیدوارم سایت خوب بشه..با این آیدی در خدمتم:
fire.jackson95@yahoo.com

farron
نوشته شده در: ۱۳۹۱/۹/۸ ۲۰:۱۱
طرفدار فانتزی سطح سوم
بله فایر جان.
بعد از اینکه ایفا دوباره راه افتاد اون تاپیک هایی رو که لازمه و یا هنوز تموم نشدن رو دوباره برمی گردونیم.

ولی چون رقابت شروع شده تاپیک های جدید زیادی هم زده می شه و امیدوارم فعالیت بالا بره.

درمورد اونایی هم که خواستن بدونن ایفا کی راه می افته
همون طور که تورن گفت این دست ما نیست و باردا باید بیاد و ایفارو دوباره راه بندازه.

من یکی که خیلی منتظرم و بدون ایفا دیگه سایت برام مثل قبل نیست.

اما باید صبور باشیم و امیدوارم مثل انجمن ها نشه.بدون این دوتا دیگه سایت زیاد جذاب و خوب نیست.

خواهشا صبور باشین و منتظر ایفای جدید باشین.

باتشکر
فرن

----------------

just keep them there
i am the winner

Scarecrow
نوشته شده در: ۱۳۹۱/۹/۸ ۲۰:۳۱
طرفدار فانتزی سطح چهارم
شرکت شده: ۱۳۹۰/۵/۲۸
از: دخمه ی تاریکی که اجساد قربانی هام رو هم تلنبار شدن!
پیام ها: 771
درود!
ضمن عرض خسته نباشید!
من الآن یه ابهامی با سؤال فایر عزیز برام پیش اومد...
الآن ایفای جدید به چه صورته؟!یعنی همون ایفای قدیمه با همون شخصیت ها و کلاً به همون روال قدیم؟!
آیا گروه ها تغییری می کنه؟!
و کلاً تغییرات اساسی چیه؟!(اگه تغییری هست...و قراره سورپرایزی باشه ما کلاً ابهامامون رفع شد!)

با تشکر از زحمات فراوانتون!
رنی رودا

----------------

وریتی
نوشته شده در: ۱۳۹۱/۹/۱۴ ۱۳:۱۴
طرفدار فانتزی سطح چهارم
شرکت شده: ۱۳۹۰/۶/۲۴
از: ام آی 6
پیام ها: 904
درود!
یکی به من بگه این جا چه خیبره بعد دو ماه و اندی برگشتم سایت داغون شده کاملا؟تا چند روز پیش که ایفا درست بود؟ دوباره چی شده؟

با تشکر ایرن بلیکس

----------------
به من نگو ماه در حال درخشیدن است.درخشش ماه در شیشه های شکسته را نشانم بده
آنتوان چخوف

بلادونا
نوشته شده در: ۱۳۹۱/۹/۱۵ ۷:۱۴
طرفدار فانتزی سطح سوم
شرکت شده: ۱۳۸۸/۱۲/۱۵
از: آردا
پیام ها: 476
آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا...

خیلی ساده است...

انجمن فیوز سوزونده و از کار افتاده... طی آخرین اخبار احتمالا تا دو هفته ی دیگه درستش می کنن... احتمالا... وگرنه بیشتر طول می کشه...

ایفا هم نیاز به دست کاری داره... باردا فعلا پیداش نیست... اون باید بیاد درستش بکنه... به عبارتی ایفا هم به سرنوشت انجمن دچار شده...

شما خبر نداری ولی در حقیقت 1 ماه و نیمه که اوضاع این ریختیه...

صفحه ی اخبار سر بزنی ماجرا دستت میاد...

----------------
آخر بچه های بدشانس و خوندم...
دلم میخواد اسنیکت و جرواجر بدم!
کسی فهمید چی به چیه به منم بگه...
دارم دیوانه میشم!!

EmmettCullen
نوشته شده در: ۱۳۹۱/۹/۱۵ ۲۲:۰۳
طرفدار فانتزی سطح سوم
اووووووکیــــــ....
من نفهمیدم کی این ایفا و انجمنا درست میشه!
یکی میگه یه ماه دیگه،یکی میگه 5شنبه یکی یه روز دیگه...
میشه یکی به ما یه زمان درست بده؟؟؟
بعله گل بود به سبزه نیز آراسته شد وبمسترا کم بودن با تئوس که رفتن،اینم از باردا که معلوم نیست کجا غیبش زد!!
بعله به این میگن نظم و ترتیب،میشه مدیرای ایفا بگن قراره چی کار کننن؟؟؟
با تشکر
لوکی لافیسون

جناب لوکی اینقدر بی اعصاب نباش
ما خودمون دست کمی از شماها نداریم
داریم بررسی میکنیم حالا که باردا غیبش زده خودمون تغییرات رو تو ایفا بدیم و راش بندازیم اگه همه قبول کنن و مشکلی نداشته باشن همینکارو میکنیم تا سرو کله باردا پیدا بشه

تورن شاه

----------------

تورن
نوشته شده در: ۱۳۹۱/۹/۱۸ ۱۹:۲۰
طرفدار فانتزی سطح دوم
درود!
خب دیگه صبرم تموم شد و باردا خیلی تاخیر کرد به همین دلیل خودم دست به کار شدم و با یکسری تغییرات ایفای جدید رو راه انداختم(به علت تاخیر پوزش میطلبم)
درمورد ورودی جدید باید بگم که تمام اعضا باید دوباره فرم رو پرکنن فقط اعضای قدیمی نیازی به رول جدید ندارن و به جای آن باید گروه قبلی و شناسه نمایشی اشان را در انتهای فرم بگذارند
در مورد گروه ها باید بگم دو گروه شیاطین و انسان هارو اضافه کردم و یه گروه دیگه هم به زودی اضافه میکنم
گروه ها به سه شاخه دوتایی تقسیم میشن:
1_موجودات شب
2_موجودات هوشمند
3_موجودات کهن
که هر کدوم دو زیر مجموعه دارند کو خودتون میتونین ببینید
هر گروهی با گروه هم شاخش به طوری هم تیم حساب میشن،البته میتونن در صورت تمایلشون در رول های عمومی اشان دشمن باشند اما در امتیازات فصلی(3ماه یکبار)باید کار تیمی داشته باشند تا بتوانند برنده ی جوایز فصلی شوند(افتخار،پول،نشان و ...)
امتیاز دادن ها به صورت ماهانه نیز بین تمام 6 گروه(که فعلاً 5 تا هستند)انجام میشه و گروه به گروه برتر نیز پاداش داده میشه
بعد امتیازات فصلی هستند که هر فصل به تیم ها داده میشه و برنده پاداش خوبی دریافت میکنه
و امتیازات سالانه(که امیدوارم ایفا اینقدر دووم بیاره)که سالی یکبار داده میشه و تیم برنده افتخاری غظیم کسب خواهد کرد.
و درضمن برای نظارت گروه های شیاطین و انسان ها داوطلب نیازمند هستیم
اگر مایلید در تاپیک ارتباط با مدیران پست زده و درخواست نظارت کنید تا بررسی بشه
امیدوارم در کنار هم ایفای قدرتمند و خوبی راه اندازی کنیم
با تشکر
تورن شاه

----------------
WE ARE BACK !!

بلاتريكس
نوشته شده در: ۱۳۹۱/۹/۱۸ ۲۰:۰۶
طرفدار فانتزی سطح سوم
شرکت شده: ۱۳۹۰/۷/۸
از: سرعت اينترنت حرسم ميگيره !!
پیام ها: 448
الآن اصن مديونين فك كنين من يك درصد چيزي از اينا رو نفهميدما ! قشنگ همه رو فهميدم رو نميكنم كه ريا نشه
خب ببينين يه نمه گيج شدم . همه رو فهميدم فقط يه سوال «
الآن موجودات شب زيرمجموعه هاش چيان ؟ همين گرگينه ها و خوناشاما و جادوگرا ؟
خب در اون صورت اون دوتا شاخه هاي ديگه چي ؟
ببخشين هميشه انقدر خنگ نيستم شايد واسه اينه كه امروز خيلي كم خوابيدم

----------------
I killed sirius black !
i killed sirius black !
you coming get me !

همه ي آدم ها ميميرند ، اما همه ي آنها زندگي نمي كنند ...

Scarecrow
نوشته شده در: ۱۳۹۱/۹/۱۸ ۲۱:۱۹
طرفدار فانتزی سطح چهارم
شرکت شده: ۱۳۹۰/۵/۲۸
از: دخمه ی تاریکی که اجساد قربانی هام رو هم تلنبار شدن!
پیام ها: 771
درود!
یه لحظه...بله؟؟؟
من کلاً به عنوان یه هیچ کارو فقط به عبارتی نظر یا پیشنهادمو میگم!

بلی تورن عزیز خیلی خیلی دستتون درد نکنه اما خب اگه قراره ایفا چهارشنبه راه بیفته خب چه وضعشه این همه صبر کردیم چهار روز هم روش!!!
بعد شما فقط یه توضیحی دادی در مورد سه گروه اصلی و در کل ما اطلاعات دقیقی نداریم!!! مثلاً قضیه ی بیست تا نژاد؟؟؟؟
بعد مثلاً پاتریک آیکن یا احسان عزیز که نتش قطعه چطوری الآن مدیر قصر جادوگران می تونه باشه؟؟؟از نظر توانایی در اداره ی این گروه که فوق العاده اس اما خب دسترسی نداره که!

به عبارت دیگه اگه میشه همین پستا و اینا رو حذف کنید لااقل چهارشنبه یه اطلاعات دقیقی در مورد نژاد ها و گروه ها بدین! همه ی بچه هایی که این خبرو خوندن یا قراره بخونن می خوان چهارشنبه بیان دیگه!یه دفعه که ایفا نمیشه راه انداخت!!!

همین...
با تشکر فراوان!
رنی رودا

----------------

Fire.Jackson
نوشته شده در: ۱۳۹۱/۹/۱۸ ۲۱:۲۱
طرفدار فانتزی سطح سوم
شرکت شده: ۱۳۹۰/۲/۱۷
از: جهنم شما..دنیای آدما!!
پیام ها: 284
خب تبریک و خسته نباشید خدمت دست اند کاران عزیز...
آقا من یه سوال داشتم.....
یا نه..دوتا دارم...
اول اینکه این سه تا گروه جدیدا زیر شاحه ی کدوم گروهان؟؟؟
دومی اینکه میشه تغییر گروه بودیم؟؟؟!!!!
خسته نباشید واقعا..خیلی دستتون دردنکنه!
Senorita Fire Jackson

----------------
از خودم بدم میاد..حس میکنم آدم پستی هستم...از کنکور نفرت دارم...امیدوارم سایت خوب بشه..با این آیدی در خدمتم:
fire.jackson95@yahoo.com

EmmettCullen
نوشته شده در: ۱۳۹۱/۹/۱۸ ۲۱:۳۹
طرفدار فانتزی سطح سوم
خیلی خوب مثل اینکه داره راه می افته!!
خدایا شکرت،تورن جدی جدی نبودی من تاحالا خودکشی کرده بودم....
مرسی از اینکه ایفارو راه انداختی....
خیلی خوب دیگه میریم سراغ کار و زندگیمون؟
میشه از حالا شروع کنیم به ثبت نام؟؟؟
با اجازه من ثبت نام کردم...
با تشکر
لوکی لافیسون

----------------

Sun.Warrior
نوشته شده در: ۱۳۹۱/۹/۱۸ ۲۱:۳۹
طرفدار فانتزی سطح سوم
شرکت شده: ۱۳۹۰/۱۰/۱۳
از:
پیام ها: 208

سلام و درود!

خب... فکر می کنم هنوز باید سوالاتمونو اینجا بپرسیم... البته فعلا...
خب من چند تا سوال داشتم.
اول اینکه باردا گفت تا چهارشنبه ایفای جدید راه میافته... در واقع افتتاحیه ست... پس چرا شما الآن این تاپیک ها و انجمن ها رو راه انداختید؟ خب به قول رنی این همه صبر کردیم، چهار روز دیگه م روش...

دوم اینکه الآن پنج گروه داریم... شیاطین، گرگینه ها، خون آشامان، جادوگران و انسان ها...
میشه بپرسم گروه بعدی چیه؟

سوم اینکه منظورتون از اینکه میگید برای ثبت نام اعضای قدیمی لازم نیست دوباره رول بزنن چیه؟ مثلا چقدر باید قدیمی باشیم؟ بعد هم اینکه خودمون باید قدیمی باشیم یا شخصیتامون؟ یعنی اگه من یه عضو قدیمی ایفا باشم اما الآن بخوام با شخصیت جدید وارد شم، باید برای ثبت نام رول بزنم؟

چهارم اینکه اینها گروه ها هستن... خب... باردا گفته بود بیست نژاد اضافه میشه. پس این نژاد ها کوشن الآن؟

با تشکر پیشاپیش و پساپس...
لوسی ریورس سابق

----------------
ای وای بر اسیری کز یاد رفته باشد
در دام مانده باشد صیاد رفته باشد...

"حزین لاهیجی"

(1) 2 »
شاخه‌ای | اول تازه‌ها موضوع قبلی | موضوع بعدی |

ثبت پست

تمامی حقوق مادی و معنوی برای طرفداران فانتزی® محفوظ می باشد © ۱۳۸۷-۱۳۹۱

هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت تنها با ذکر منبع مجاز است

Copyright © 2008-2013 FantasyFans® All Rights Reserved